Pierwsze w historii urządzenia wysokociśnieniowe, które umożliwiają połączenie z aplikacją.


k7psch.jpg

Zastosowania


Urządzenie wysokociśnieniowe K 7 Premium Smart Control można z łatwością połączyć ze smartfonem przez Bluetooth. Dzięki temu użytkownik może uzyskać wsparcie przez aplikację Kärcher Home & Garden w postaci porad, wskazówek i ustawień do wielu sytuacji związanych z czyszczeniem oraz wielu czyszczonych obiektów. Aplikacja zapewnia użyteczne funkcje, takie jak konsultant mobilny zapewniający jeszcze lepsze efekty czyszczenia, instrukcje montażu, konserwacji i pielęgnacji, a także dostęp do portalu Kärcher Service. Tryb Boost zapewniający dodatkową moc pomaga w usuwaniu uporczywych zanieczyszczeń. Pistolet spryskujący G 180 Q Smart Control z wyświetlaczem LCD oraz lanca spryskująca 3-w-1 Multi Jet oferują również maksymalną kontrolę: ciśnienie ustawia się na pistolecie spryskującym albo przenosi do pistoletu spryskującego z aplikacji. Na ekranie LCD można sprawdzić, jaki poziom ciśnienia jest aktualnie ustawiony, czy można włączyć tryb Boost lub czy urządzenie jest nadal w trybie czuwania. Zestaw domowy zawiera przystawkę do czyszczenia powierzchni płaskich T 7 i 1 litr środka do czyszczenia kamienia 3-w-1. Pozostałe wyposażenie to bęben na wąż, system podawania detergentu Plug ’n’ Clean, uchwyt teleskopowy oraz pozycja parkowania zapewniająca łatwy dostęp do akcesoriów.

CECHY I ZALETY
Urządzenie wysokociśnieniowe K 7 Premium Smart Control Home: Połączenie Bluetooth na potrzeby aplikacji Home & Garden
Połączenie Bluetooth na potrzeby aplikacji Home & Garden
Aplikacja Kärcher Home & Garden zrobi z Ciebie eksperta w dziedzinie czyszczenia. Korzystaj z całej wiedzy firmy Kärcher, aby uzyskiwać perfekcyjne rezultaty czyszczenia. Aplikacja przenosi optymalną wartość ciśnienia do urządzenia wysokociśnieniowego za pośrednictwem łączności Bluetooth.
Urządzenie wysokociśnieniowe K 7 Premium Smart Control Home: Tryb Boost zapewniający dodatkową moc do usuwania zanieczyszczeń
Tryb Boost zapewniający dodatkową moc do usuwania zanieczyszczeń
Poprzez dodatkową moc tryb Boost zwiększa wydajność czyszczenia i pozwala zaoszczędzić czas. Zapewnia skuteczne czyszczenie punktowe w przypadku uporczywych zanieczyszczeń.
Urządzenie wysokociśnieniowe K 7 Premium Smart Control Home: Pistolet spryskujący Smart Control z lancą spryskującą 3-w-1 Multi Jet
Pistolet spryskujący Smart Control z lancą spryskującą 3-w-1 Multi Jet
Pistolet spryskujący z wyświetlaczem LCD i przyciskami do regulacji ciśnienia lub dozowania środka czyszczącego. Obrotowa lanca spryskująca 3-w-1 Multi Jet zawiera trzy różne dysze z łatwą zmianą strumienia. Adapter Quick Connect do łatwego mocowania węża wysokociśnieniowego i akcesoriów.Bęben na wąż zapewniający komfort obsługi
 • Wąż wysokociśnieniowy jest optymalnie zabezpieczony i przechowywany, nie zajmując zbyt dużo miejsca.
 • Wygodna praca: wąż jest gotowy w dowolnym momencie dzięki łatwemu zwijaniu i rozwijaniu.
 • Niski środek ciężkości zapewniający bezpieczną pozycję nawet na nierównych powierzchniach.WOW! MYJ JAK EKSPERT.


Urządzenia wysokociśnieniowe Smart Control umożliwiają połączenie z aplikacją Home & Garden z wykorzystaniem bezprzewodowego połączenia Bluetooth. Myjką Smart Control będziesz mógł zarządzać bezpośrednio w swoim smartfonie, przez aplikację. Wybierzesz i sprawdzisz jakie jest idealne ciśnienie do czyszczenia danego przedmiotu, jak również akcesoria, które zapewnią najlepszy rezultat czyszczenia.Zalety, które ułatwiają czyszczenie myjkami Kärcher Smart Control

 

 • Obrócenie lancy wysokociśnieniowej 3-w-1 Multi Jet, umożliwia bezpośredni wybór rodzaju strumienia – możesz pracować bez konieczności zmiany lancy.

 

 • Optymalne ustawienie poziomu ciśnienia dla określonej czynności wskazują symbole znajdujące się na lancy wysokociśnieniowej 3-w-1 Multi Jet.

 

 • Poziomy ciśnienia HARD, MEDIUM, SOFT i BOOST można wygodnie wybrać za pomocą przycisków „+/–" znajdujących się na pistolecie wysokociśnieniowym lub z poziomu aplikacji Kärcher Home & Garden.

 

 • Możliwość wyboru ustawienia MIX do podawania środka czyszczącego i jego dozowania przyciskami „+/–“ lub z poziomu aplikacji.

 

 • Przejrzysty wyświetlacz LCD pokazuje bieżace ustawienie poziomu ciśnienia

Aplikacja Home & Garden

 

Inteligentne rozwiązania w myjkach wysokociśnieniowych Kärcher. Urządzenia Smart Control nie tylko posiadają odpowiednią moc, ale również oferują możliwość czerpania z bogatego doświadczenia firmy Kärcher. W aplikacji Home & Garden, przez Bluetooth, z łatwością sparujesz myjkę Smart Control ze swoim smartfonem. Z kolei dzięki eksperckim poradom na nowo zachwycisz się czyszczonymi przedmiotami.

Przedłuż gwarancję do 3 lat na myjkę Smart Control!

Przedłużenia gwarancji na myjkę Smart Control można dokonać w ciągu 3 miesięcy licząc od daty zakupu urządzenia. Lista urządzeń objętych promocją:

 • K 5 Smart Control 1.324-650.0

 • K 5 Smart Control Home 1.324-652.0

 • K 5 Premium Smart Control 1.324-670.0

 • K 5 Premium Smart Control Home 1.324-673.0

 • K 7 Smart Control 1.317-200.0

 • K 7 Smart Control Home 1.317-203.0

 • K 7 Premium Smart Control 1.317-230.0

 • K 7 Premium Smart Control Home 1.317-233.0
2 + 1 LAT